Helios alistas U17 teises liigas Ajaxi eakaaslased

25.05.2017

Teisipäeval peetud koduplatsil mänginud Helios U17 alistas Lasnamäe Ajaxi meeskonna tulemusega 3-1. Kaks väravat sai enda nimele Ringo Kobi ja ühe lõi Silver Känna.

Kuigi Helios oli kodumeeskond, siis alustas mängu paremini Tallinnast kohale tulnud Ajax, kes juba teisel minutil mängu juhtima asus. Daniel Aganitš tegi kasti kollase kaardi väärilise vea, Ajax sai penalti, mille nad realiseerisid ja mängu 1-0 juhtima läksid.

Heliosel võttis taastumine natuke aega ning küllaltki intensiivses mängus suudeti mänguseis viigistada esimese poolaja üleminutitel kui täpne oli Ringo Kobi.

Ringo lõi kohe teise poolaja alguses ka enda teise värava, andes sellega oma meeskonnale 2-1 edu.

Lõppseisu vormistas Silver Känna viis minutit enne lõpuvilet.

Peale Danieli teenisid mängus kollased kaardid ka Fredi Hokkonen ja Robin Nõmme.

Helios hoiab nüüd tänu sellele võidule liigas viiendat kohta, olles kaheksa mänguga teeninud 13 punkti.