Helios alistas eliitliigas Eesti koondise 3-1

07.06.2017

Eile eliitliiga raames peetu kohtumises tuli võitjaks võõrsil mänginud Helios, kes alistas 3-1 Eesti U15 teise meeskonna. Heliose väravad lõid Ringo Kobi, Silver Känna ja Markus Madissoo.

Mäng oli algusest peale Heliose meeskonna kontrolli all, kui ühe minuti sees kaks väravat löödi ja mängu 2-0 juhtima asuti. Ringo Kobi lõi värava 13. minutil ja Silver Känna 14. minutil.

Eesti U15 tõi mängu natuke elevust, kui nad esimese poolaja lõpus ühe tagasi lõid, aga viimane sõna jäi mängus siiski Tartust kohale sõitnud meeskonnale. Teise poolajal kolmandal üleminutil lõi värava Markus Madissoo, tehes sellega lõppseisuks 3-1 võõrsilmeeskonna poolt vaadatuna.

Helios hoiab liigas üheksa vooru järel neljandat kohta.

Treener Simone kommentaar: „Mängijate leppisime kokku, et esimesed 20 min mängime kõrge pressiga, ja see töötas hästi, sest tänu sellel lõime 2 väravat. Kahjuks pärast teist väravat mängijad võtsid natuke kergemalt ning selle pärast tuli ka Eesti värav.

Vahepausil ütlesin oma mängijatel et tänast mängu võidame targalt mängides. II poolaeg kontrollisime väga hästi mängu. Kindlasti peame rohkem töötama, sest tegime mõned vead palli valdamisega. Mõnikord selle asemel, et palli hoida löödi pikk pall ette ning seejärel pallikaotus. Aga muide olen mängupildiga ja mängijate pingutamisega rahul.“