FC Helios Kõrveküla U9 läbi esimese turniiri kaotusteta

05.06.2017
IMG_2395

FC Helios Kõrveküla osaleb sel aastal esimest korda Eesti Meistrivõistlustel. Esimesel turniiril Võrus saavutati kahe võidu kõrvale ka kaks viiki, läbides sellega enda esimese turniiri kaotusteta.

Treener Alo kommentaar: „Poisid mängisid kirega ja andsid endast kõik. Tasuks saime kaks viiki ja kaks võitu, ning väga hea kogemuse järgmisteks etappideks.

Kuna Kõrveküla grupiga oleme seni üsna vähe võistlustel käinud, oli poiste jaoks alguses kindlasti palju uut ja harjumatut. Esimene vastane kasutas alguse kohmetuse paari kiire väravaga kohe ka ära. Poisid suutsid aga üllatavalt kiiresti mänguga kohaneda, ning tubli viigi välja mängida.

Järgmised mängud olid juba palju enesekindlamad, ning näha oli, et lapsed nautisid mängu. Suudame lüüa kenasti väravaid, kuid mängime väga individuaalselt. Enamasti soovitakse ise palliga mängida, mitte kaaslasele sööta. Eks see ole ka ealine iseärasus, kuid trennis teeme selle kallal tööd, et mäng muutuks loogilisemaks ja meeskondlikumaks.

Meeskondlik vaim on Kõrveküla grupil igatahes tugev. Hea on näha kuidas poisid üksteist ka väljaku kõrvalt ergutavad, toetavad ja värava üle rõõmustavad!