FC Helios alistas U16 teises liigas Raplamaa JK meeskonna

06.06.2017

Tamme kunstmurul peetud kohtumises tõi kolm punkti koju Helios U16, kes alistas Põhja-Eestist külla sõitnud Raplamaa JK tulemusega 2-1.

Enne mängu oli Raplamaa esimesel kohal ning Helios kolmandal. Flora, kes oli kahe meeskonna vahel teisel kohal, mängis laupäeval Sillamäe Kaleviga, kes oli kuues.

Fredi Hokkoneni kommentaar: „Mäng oli kerge ja domineerisime kogu mängu, väravad lõime mina ja Romet Haug. Arengu ruumi on, aga muidu normaalne tiim. Kohe kui vile käis siis domineerisime meie ja see mäng oli meie mäng.“

„Väravavaht pudistas palli käest lahti ja ma olin õigel kohal ja vajutasin ära,“ kommenteerib Fredi enda väravat.

„Poisid võiksid rohkem trennis käia ja rohkem rääkida väljakul,“ soovitab Fredi ja lisab, „kindlasti anname endast parima Flora vastu ja loodame võitu.“

Treener Andre kommentaar:

„Meie meeskond oli kohal peaaegu täies võimsuses. Kaks tähtsat mängijat olid pärast vigastuspausi taas rivis. Meie lõime esimese värava. Me lasime ühe sisse, pärast mida pidime tulemuse nimel võitlema hakkama. Me olime mängu ülesehitamisel päris head, suutsime palli sööta ja luua väravalöömise võimalusi. Me ei olnud mõnel korral väga efektiivsed. Rapla ründas meie vastu pikkade pallidega läbi ründaja ja vasaku ääre. Siis me suutsime lüüa võiduvärava (2-1) läbi Romet Haugi värava. Värav oli suurepärase individuaalse töö tulemus, kui ta lõi palli laskmata sel maha kukkuda, lüües palli üle väravavahi lati alla.

Meeskond mängis edaspidi väga kenasti meeskonna vastu, kellel on sama mängude arvu juures sama palju punkte. See võit tõstis meid liigatabelis esimesele kohale, kolme punkti kaugusele teisest kohast.