ESINDUSMEESKOND VÕTTIS VALGA WARRIORI VASTU REVANŠI!

05.08.2018
Helios-Valga-3-2

Kohutmise alguses läks Valga kiirelt juhtima 0:1, kuid mehed säilitasid külma pead ja hakkasime omi võimalusi otsima. Mäng kulges Heliose kontrolli all ja viiginumbrid tõi ilusa kauglöögiga tabloole Karlis Karro1:1! Esimese poolaja lõpus jäid külalised vähemusse, kui  karistusala joone lähiste võttis viimane kaitsja maha meie kiirrünnaku.

Teine poolaeg jätkus sealt, kus esimene lõppes – Helios otsis juhtväravat ja Valga pika palliga ründajaid. Taaskord asus Valga mängu juhtima 1:2, seda 11m karistuslöögist.  Viimasel pooltunnil tekitasime rohkesti värava löömise võimalusi. Meie sangariks tõusis suvel naasnud Tarvi Suvi, kes karistas Valgakaid kahel korral! Lõppseisuks 3:2 ja võidukas algus sügisringile!

Tartu FC Helios mängis koosseisus: Artur Karjagin, Viljar Joa, Jürgo Väli, Andrei Glazatšev, Jaan Vihalemm, Taavi Tihanov, Karlis Karro, Emanuele Uggeri, Mikk Pehk, Sven Karu, Tarvi Suvi.

Vahetusest sekkusid: Janno Jaal, Juan Pablo Munoz Rubiales, Kaupo Süld, Simone Uggeri, Marten Petersell.