Esindusmeeskond alistas suurelt Järva-Jaani

June 19, 2017

Eilsel pühapäeva pärastlõunal kui enamik nautis mõnusat suvepäeva, astus Heliose esindusmeeskond kodusel Tamme kunstmurustaadionil võistlustulle külla sõitnud FC Järva-Jaani meeskonnaga.
Mäng algas mõlema meeskonna poolt kompivalt, mistõttu esimesed kümme minutit oli mängu tempo rahulik, kuid mängu arenedes hakkas ohtlike olukordi tekkima mõlema värava all.
Esimene värav sündis penaltist, millele eelnevalt tõmmati Heliose keskvälja tugitala Simone vastaste karistusalas maha. Penalti realiseeris Heliose suurim väravakütt Tarvi Suvi.

Kuigi mehed juhtisid 1-0, ei olnud seis kuigi kindel.

“Hooaja sees on olnud mitmeid näiteid sellest, kui meile ära lüüakse, ei suuda meeskond enam kokku võtta ning tihtipeale lastakse veel endale lüüa. Õnneks suutsime taga nulli hoida” sõnas keskvälja maestro Taavi Tihanov.

Heliose kaitseliin Glazatšev-Fokin-Haug-Kepler seisis tõepoolest kindlalt ning pidas külaliste survele vastu.

Kontrarünnakust sündis kohtumise teine värav, kui Vihalemm-Suvi ilusa kombinatsiooniga vastased üle mängisid. Pärast teist väravat oli kohtumise jätkumine suure küsimärgi all, kui härra Suvi ennastohverdavalt väravat lüües ka posti peaaegu pooleks lõi. Poolaeg 2-0 ning tuju oli super!

Päiksepoisid kerget teist poolaega ei oodanud ning seda kinnitas ka vastaste tugev surve, mis nii mõnegi Heliose mängija ajurakke hävitas.

Taaskord pidas kaitse vastu ning omad võimalused hakkasid tekkima ka Heliosel. Kolmas värav sündis taaskord penaltist, kui kõigi imestuseks Heliose Top 3 kõige suurema biitsepsiga mängija ja muidu suur mees Kepler No. 4 tõmmati vastaste karistustalas maha. Show alles hakkas pihta, kui peatreener Andre Machado saatis penaltit lööma Heliose esikinda Artur Lõhmuse! 3-0 ning “Aasta strateegi” tiitel kuulub Heliose peatreenerile.

Ka mängu lõpp oli nagu seiklusfilmis, sest penalti teenisid omakorda vastased, kuid Artur “Neuer” Lõhmusele ei olnud selles olukorras vastast. Kirsi tordi peale lisas hoopis taaskord Tarvi Suvi, kui oivalise ülepuusa löögiga palli vastaste väravasse kõmmutas! Hatrick ja võit kotis – mida veel enne suvepuhkusele minekut tahta!

“Mängu parima” tiitleid võis selles mängus jagada mitmeid, kuid eelkõige oli see tugev meeskondlik sooritus! Vaatamata suvepuhkusele on juba täna meestel ees õhtune trenn ning loodetavasti jäetakse väravapostid terveks!